Sítě proti hmyzu do oken a balkonových dveří

Sítě proti hmyzu vám umožní vychutnat si nejpříjemnější období roku bez obtěžování hmyzem. Instalací sítí na exponovaná okna a balkonové dveře zabráníte nevítaným návštěvám komárů, much a bodavého hmyzu. Zvýšíte váš komfort bydlení v letních měsících a zlepšíte ochranu osob vnímavých ke hmyzímu bodnutí.

Okenní sítě

 

Okenní síť s lemem

Velmi oblíbená síť s lemem (tzv. límcem) díky svému elegantnímu způsobu uchycení určená pro plastová a hliníková okna a dřevěná eurookna. Rám je kombinací hliníku a kvalitního plastu. Síťovina je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem v barvě šedé. Barva samotného nosného profilu může být buď základní bílá (RAL 9003) nebo signální hnědá (RAL 8019).

Barevné provedení

Dodavatel nabízí škálu vybraných RAL odstínů pro individuální nástřik s příplatkem oproti standardu, nebo foliované profily v imitaci dřeva. S výběrem správného odstínu vám ochotně poradí naši pracovníci.Odkaz na stránky výrobce, fy ISOTRA
 

Sítě na balkonové dveře

 

Dveřní otevírací síť H1

Dveřní síť v pevném rámu 45 x 20 mm určená zejména pro balkónové dveře. Rám je kombinací hliníku a kvalitního plastu. Síťovina je vyrobena ze skelných vláken potažených plastem v barvě šedé. Montáž se provádí uchycením pantů pomocí šroubů k rámu balkonových dveří. Pro zvýšení komfortu při užívání je síť opatřena samozavíracími panty a proti samovolnému otevření zajištěna nenápadnými magnety.

Barevné provedení

Dodavatel dále nabízí  škálu  vybraných RAL odstínů pro individuální nástřik s příplatkem oproti standardu, nebo foliované profily v imitaci dřeva. Odkaz na stránky výrobce, fy ISOTRA

 

 

 

 

 

 

 

 Nezávaznou cenovou nabídku na sítě proti hmyzu Vám zpracujeme zdarma v našem online poptávkovém formuláři.

 
PROPLAST K s.r.o. PROPLAST K s.r.o.