Interiérové žaluzie - horizontální, vertikální

Horizontální interiérové žaluzie

Žaluzie určená k montáži do rámu okna. Ovládání je velice snadné a jednoduché a veškerá manipulace je prováděna pomocí kuličkového řetízku, který naklápí lamely do požadované polohy a slouží také k vytažení žaluzie nahoru. K fixování žaluzie slouží fixační struny, které jsou uchyceny v rámu okna fixačním kolíčkem. Všechny uchycovací komponenty jsou skryty oku, takže nedochází k narušování estetického dojmu.

Klasické horizontální žaluzie HIT II.

Lamely: Domykavé (celostínící) provedení. Pro lamely o síle 18 mm výrobce nabízí 34 standardních odstínů lamel pokovených, nebo plastovaných a 6 odstínů lamel v imitaci dřeva.

Nosné profily a spodní profily: Standardní provedení bílá (RAL9010) a hnědá (RAL 8014), profily jsou dále dostupné v odstínech RAL za příplatek, nebo je možné je potáhnout folií v imitaci dřeva.Náhled barevných odstínů lamel a nosných profilů na stránkách výrobce, fy ISOTRA

Horizontální žaluzie se ovládají manuálně.

 

                

Atypické provedení horizontálních žaluzií

Atypické okno vyžaduje atypické řešení stínění. Také okna šikmá a zkosená lze opatřit krásnými žaluziemi. O možnostech jejich provedení se informujte u našich pracovníků.

 

.

 

 

 

 

 

 

Vertikální interiérové žaluzie

Vertikální žaluzie dodá interiéru vzdušnost a eleganci. Její ovládání je jednoduché. Lamely je možné naklopit podle aktuální potřeby, pokud se chcete pokochat výhledem z okna, stačí lamely pomocí řetízku shrnout. Shrnování lamel je možné nalevo, napravo, nebo od středu na obě strany, tzv. opona. Výhodou vertikálních žaluzií je možnost zastiňování velkých ploch a velký výběr dezénů lamel, které můžete ladit s prvky interiéru, nebo do vašich oblíbených, popřípadě firemních barev. Vertikální žaluzie je z principu svého provedení, narozdíl od horizontálních žaluzií, určena k tomu, aby zastávala významný prvek interiéru.

Vertikální žaluzie je možné vyrobit až do výšky 5000 mm a je možné opatřit je elektrickým ovládáním.

 

Barevné provedení lamel:

Náhled barevných odstínů lamel na stránkách výrobce, fy ISOTRA

 

 

 

 

 

 

Atypické provedení:

Také vertikální žaluzie je možné použít na okna zkosená.

 

 

 

 

 

 

Naši pracovníci vám předloží vzorníky a pomohou vám vaše žaluzie sladit s okny a interiérem podle vašich představ.
Žaluzie dodáváme nejen k námi vyráběným oknům, ale i samostatně!

 

 

 

 

 Nezávaznou cenovou nabídku na žaluzie Vám zpracujeme zdarma v našem online poptávkovém formuláři.

 
PROPLAST K s.r.o. PROPLAST K s.r.o.