Zasklívací systém TERMOglass

 Zasklívací systém TERMOglass

 

TERMOglass je bezrámový zasklívací systém vyráběný společností DuoTech s.r.o. pro dodatečné zasklení lodžií, verand a teras rodinných domů. Jeho přednosti oceníme všude tam, kde nám stavební podmínky nebo estetické požadavky zákazníka nedovolí použití rámového způsobu zasklení.

 

 

Systémem TERMOglass můžeme zasklívat otvory až do výše 200 cm. Jako výplň je vždy použito bezpečnostní sklo ESG 6 mm. Tento systém ocení zejména Ti, kteří hledají funkční, variabilní a bezúdržbové zasklení s dlouhou životností za příznivou cenu.

Celý systém je řešen jako posuvný s možností pohybu jednotlivých dílců do stran. Sestavy je možné volit v provedení dvojdílném až osmidílném, přičemž je možná jejich vzájemná kombinace. Dílce jsou mezi sebou v zavřené poloze utěsněny profilovým silikonovým těsněním, čímž je zamezeno možnému zatékání a profukování i za velmi nepříznivého počasí.

 

 

VÝHODY ZASKLENÍ TERMOglass

- bezrámová konstrukce
- úspora tepla v zimním období
- bezpečnostní tvrzené sklo
- možnost otevření3/4 zasklené plochy
- ochrana před zloději
- 5 let záruka
- minimální údržba

 

 

Zasklívací systém TERMOglass je vyroben z kvalitních nekorodujících materiálů s povrchovou úpravou dle přání zákazníka. Všechny konstrukční profily jsou vyrobeny z hliníkové slitiny, opatřené práškovým vypalovaným lakem v odstínu dle přání zákazníka (standardně – bílá RAL 9003).

 

 

Vhodnou kombinací pevných a posuvných dílců tohoto systému snadno vytvoříme ideální zasklení většiny lodžií a balkonů, které se u nás vyskytují. Posuvné díly – křídla systému jsou vedena spodním a horním profilem k boční stěně, kde se za sebe zasunou bez nároku na vnitřní prostor lodžie. Jednotlivá křídla pojíždí po vodících profilech za pomoci bezúdržbových kol ložisky. Odvod dešťové vody je zajišťován sklonem spodního pojezdového profilu a drenážními otvory. Výplň je v jednotlivých profilech pevně zalepena. Pro ovládání systémů je nabízena celá řada ovládacích madel, některá s možností aretace při zavření...

 

Systém TERMOglass je vhodný nejen pro zasklení standardních lodžií a balkonů v panelové zástavbě, ale je také velmi oblíben pro zasklení různých teras, pavlačí, zádveří RD apod.. Zasklení je možno mezi sebou libovolně kombinovat a vytvořit tak téměř nekonečnou prosklenou stěnu s možností variabilního uspořádání. Max. výška zasklení je 200 cm. Životnost systému je při pravidelné údržbě odhadována minimálně na 30 let.PARAMETRY SYSTÉMU

- max. výška křídla 2,0 m
- max. šířka křídla 1,5 m
- možnost uzamykání


 
PROPLAST K s.r.o. PROPLAST K s.r.o.