Plastová okna

 

 Okna a dveře z profilů společnosti Inoutic se vyznačují nadčasovým vzhledem, špičkovou kvalitou,  funkčností a estetickou kvalitou vysoce přesahující výrobky z profilů jiných značek obdobné cenové úrovně.

Díky správnému tvaru a materiálu těsnění velmi dobře tepelně i zvukově izolují. Plastové profily mají hladký povrch a nevyžadují žádnou zvláštní údržbu a jsou vyráběny z materiálu odolného proti mechanickému poškození, povětrnostním vlivům a UV záření.

 

Naše výrobky vyrábíme ve vlastním výrobním závodě v Malých Svatoňovicích. Veškeré výrobní procesy podléhají přísným kritériím norem ISO. Pracovníci jsou pravidelně proškolováni, výrobní a montážní postupy jsou systematicky vylepšovány a kontrolovány tak, aby byly vždy v souladu s platými normami a postupy moderního stavebnictví. 

 

Významné, nebo zajímavé zakázky najdete v našich referencích.

Potřebujete okna HNED? Podívejte se do našeho seznamu oken skladem.

 

 

Systém INOUTIC EFORTE

Šestikomorový systém pro výrobu plastových oken se stavební hloubkou 84 mm, středovým a

dorazovým těsněním. Tepelná izolace - Uf = 0,7W/m2K

 

 
Systém Inoutic Prestige

Systém INOUTIC PRESTIGE

Šestikomorový systém pro výrobu plastových oken se stavební hloubkou 76 mm, středovým a

dorazovým těsněním. Tepelná izolace - Uf = 1,2W/m2K

 

 

 

 

Systém INOUTIC ARCADE

Profil plastových oken Inoutic Arcade je vyráběn s dlouholetou praxí a je tak zárukou nejvyšší kvality. Plastová okna a dveře Inoutic Arcade jsou zhotovena ze stabilizovaného tvrdého PVC - díky tomu mají okna a dveře dlouhou životnost při stálé kvalitě. Hladký povrch navíc nevyžaduje žádnou zvláštní údržbu a odolává všem povětrnostním podmínkám.

 
6 komorový systém Gealan S8000IQ

Systém GEALAN S8000IQ

Šestikomorový systém rámu a křídla od německého výrobce Gealan s dorazovým těsněním plně uspokojí nároky na moderní otvorové výplně při dodržení kvalitního poměru cena/výkon. Stavební hloubka profilu 73 mm. Oblíbený ekonomický profilový systém s širokými možnostmi použití.

 

Na vzhledu křídla záleží

Hladký design křídla

Vytváří prostý a čistý vzhled oken vhodný pro téměř jakýkoliv dům. Jeho nevtíravá elegance obstojí i vedle moderních architektonických řešení. Neruší se s ostatními esteticky výraznými prvky domu a je s nimi v pohledově příjemné harmonii. Je dostupný  ve všech námi nabízených profilových systémech EFORTE, PRESTIGE, ARCADE A GEALAN.

  

Hranatě předsazený design křídla

Přestože má stejnou pohledovou výšku rámu a křídla jako hladký design, předsazení jej opticky člení a celkovým výsledkem je subtilní vzhled evokující dřevěné okno, tolik potřebný především v případě výměny oken v historické zástavbě. V dekorech působí tento design rustikálně čímž je předurčen pro použití do staveb, které navozují dojem venkovského či horského rázu. Velmi oblíbený profil u majitelů pensionů, chat, venkovských vilek a domků. Je dostupný v profilovém systému PRESTIGE.

 

Oblý design křídla

Stejně jako u hranatě předsazeného designu je hlavní výhodou potlačení optické mohutnosti moderních profilů. Hlavním atributem oblého designu je ovšem měkký a harmonický vzhled podtrhující malebnost a pohostinnost, vyhledávaný především majitely vil a domků městského typu. Dostupný v profilovém systému GEALAN.

 

Barevné provedení oken Proplast K

 

Plastová okna, dveře a zimní zahrady dodáváme v široké škále odstínů jednostranných (pouze exteriér, vnitřní strana oken bílá) nebo oboustranných dekorů.

Classic colors

oblíbená škála dřevěných renolitů doplněná o odstín antracit, odstíny s nejkratší dobou dodání.

Traditional colors

široká kolekce tradičních i trendových dřevěných dekorů.

 

Timeless colors

kolekce výrazných jednobarevných renolitů s nitkovou strukturou

 
   

Trend colors

trendové odstíny šedé s ušlechtilou perlovou strukturou

Architecture colors

exklusivní kolekce renolitů kovového vzhledu pro veřejné a soukromé moderní budovy

   

Poznámka: Rozlišení vašeho monitoru může zkreslovat barvy. Pro určení dekoru nebo barevného renolitu, který bude odpovídat vašim představám, je nutné nahlédnutí do vzorníku, který vám předloží naši pracovníci na našich pobočkách, nebo obchodní zástupce při své návštěvě u vás.

 

 Aktuální nabídka ornamentálních skel pro okna a dveře Proplast K

 

Nezávaznou cenovou nabídku na plastová okna Vám zpracujeme zdarma v našem online poptávkovém formuláři.

 

 

 

 

 
PROPLAST K s.r.o. PROPLAST K s.r.o.