PLASTOVÁ OKNA


Okna a dveře z profilů společnosti Inoutic se vyznačují nadčasovým vzhledem, špičkovou kvalitou,  funkčností a estetickou kvalitou vysoce přesahující výrobky z profilů jiných značek obdobné cenové úrovně.

Díky správnému tvaru a materiálu těsnění velmi dobře tepelně i zvukově izolují. Plastové profily mají hladký povrch a nevyžadují žádnou zvláštní údržbu a jsou vyráběny z materiálu odolného proti mechanickému poškození, povětrnostním vlivům a UV záření.

Umožňuje zabudování skla v okenních křídlech do hloubky 20 mm, čímž je zaručena optimální povrchová teplota v oblasti zasklívací lišty.

Naše výrobky vyrábíme ve vlastním výrobním závodě v Malých Svatoňovicích. Veškeré výrobní procesy podléhají přísným kritériím norem ISO. Pracovníci jsou pravidelně proškolováni, výrobní a montážní postupy jsou systematicky vylepšovány a kontrolovány tak, aby byly vždy v souladu s platými normami a postupy moderního stavebnictví.

Významné, nebo zajímavé zakázky najdete v našich referencích.

Potřebujete okna HNED? Podívejte se do našeho seznamu oken SKLADEM.

 

BAREVNÉ PROVEDENÍ OKEN


Plastová okna, dveře a zimní zahrady dodáváme v široké škále odstínů jednostranných (pouze exteriér, vnitřní strana oken bílá) nebo oboustranných dekorů.