Venkovní řešení ochrany proti slunci bez vrtání

Venkovní ochrany proti slunci jsou stále oblíbenější, protože ve srovnání s vnitřními ochranami nabízí kromě stínění a ochrany před pohledy dovnitř i v horkých dnech účinnou ochranu před vysokými teplotami a vytváří příjemné klima v interiéru. Budovy, u nichž není možné nebo je zakázáno provádět jakékoliv změny na oknech či stěnách, například u památkově chráněných budov, pronajatých objektů nebo stávající budovy, potřebují řešení, které bude možné beze zbytků demontovat. Textilní zatemňující roletu heroal VS Z EM (Easy Mount) je možné zevnitř a bez použití speciálních nástrojů připnout na okenní rámy a rádiově ovládat pomocí zabudovaného solárního motoru. Díky upínacím držákům pro všechna běžná hliníková, plastová nebo dřevěná okna je systém flexibilně použitelnou textilní ochranou proti slunci, kterou lze navíc kombinovat s ochranami před hmyzem a pylem. Díky zatahovacímu provedení textilie odolává upínací ochrana proti slunci větru do rychlosti až 65 km/h. Díky velkému výběru textilií a barev pouzder a vodicích kolejnic je možné systém heroal VS Z EM skvěle přizpůsobit.

Přehled předností zatemňovací zatahovací rolety heroal VS Z EM

Kombinace zatahovací zatemňující rolety se soběstačným solárním motorem, upínacími držáky z ušlechtilé oceli a rovněž optimální integrace ochrany před hmyzem a pylem činí z heroal VS Z EM jedinečný upínací systém zatemňující rolety.

 

              • Upínací textilní roleta se zatahováním odolným proti větru
              • Rozmanitý výběr z více než 250 textilií
              • Možná integrace ochrany před hmyzem a pylem
              • Upínání zevnitř a bez speciálních nástrojů
              • Pro všechna běžná plastová, hliníková a dřevěná okna
              • Díky solárnímu modulu není nutné žádné další napájeníAkumulátor solárního modulu lze v případě potřeby dobíjet přes USB
              • Akumulátor solárního modulu lze v případě potřeby dobíjet přes USB